TR | EN
KURUMSAL

1980’den günümüze profesyonel anlamda yangın sektöründe faaliyet gösteren FETAŞ; özgün tasarımları, yenilikçi yaklaşımları ve yüksek kalite standartları ile geleceğe yön vermeye devam etmektedir.

AİLE
AİLE

FETAŞ; aile şirketi olarak kurulmuş olmasının yanı sıra, emek veren tüm çalışanlarıyla birlikte büyük bir aile olmayı başarmıştır.

DETAYLAR
EKİP
EKİP

FETAŞ ekibi; konusunda uzman ve tecrübeli kadrosuyla, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet etmektedir.

DETAYLAR
MARKA
MARKA

FETAŞ markası; ailemizi temsil etmekle beraber kurucularımızın isimlerinden oluşmaktadır. Sektörün gelişmesinden, standartların oluşmasına kadar pek çok konuda sorumluluk üstlenmiş, Türkiye’nin konusunda birçok “ilk” lerine ve “en” lerine imza atmış markasıdır.

DETAYLAR
KALİTE
KALİTE

FETAŞ kalitesi; sektörde en üst seviyeyi ifade etmektedir. Ekibimiz bu seviyeyi korumak için iyileştirme ve geliştirme çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

DETAYLAR
TASARIM
TASARIM

FETAŞ tasarım ekibi; teknik, estetik ve ihtiyaçlar doğrultusunda, teknolojinin sunduğu limitleri zorlayarak “özgün” tasarımlar geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır.

DETAYLAR
İNSAN KAYNAKLARI
İNSAN KAYNAKLARI

FETAŞ olarak ekibimize önem göstermekte ve sürekli geliştirmekteyiz. Siz de ailenin bir parçası olmak isterseniz başvuruda bulunabilirsiniz.

DETAYLAR
FETAŞ YANGIN EKİPMANLARI MAKİNA METAL SAN. TİC. VE A.Ş.
COPYRIGHT © 2021