TR | EN
BLOG

Fetaş, kurucuları ve onların çocukları tarafından yönetilen, 1981 yılında kurulmuş bir aile şirketidir.

Mimariye Uyumlu Estetik Ve Güvenilir Cam Yangın Dolapları

Mimariye Uyumlu Estetik Ve Güvenilir Cam Yangın Dolapları

Yapıların mimari tasarımı, binaların dokusu ve yaşam alanlarını güzelleştiren estetik detaylar, yalnızca yaşadığımız alanlarda değil, müze, sanat galerisi, kütüphane, iş merkezleri, üniversiteler, tiyatrolar, tarihi binalar vb. daha pek çok mekanda önemli unsurlar olarak görülür. Her mekanda olduğu gibi bu mekanlar da yangının neden olduğu kayıp ve zararlardan korunmak için yüksek yangın müdahale sistemlerine ihtiyaç duyar.

Yangın tehlikesinde can güvenliğini sağlamak her zaman için öncelikli endişemizdir. Yangın anında mümkün olan en iyi korumayı sağlamak için üretilen yangın müdahale sistemleri ile yangın riskini en aza indirmek hayati önem taşır. Bu noktada, bina yapısı ve estetiğine ilişkin asgari müdahalede bulunan yangın sistemlerinin tasarımı insanların tercihini şekillendiren konulardan biri olmaktadır. Mimari açıdan bina ile uyumlu, güvenliği yüksek cam yangın dolapları, etkili bir yangın güvenliğini estetik değer kaybetmeden sağlamanın bir anahtarıdır.

Yangından korunmada öncü firma olan Fetaş, estetik tasarımı öncü alan yangın ürünleri ve çözümleri ile kapsamlı yangın güvenlik standartları geliştirmektedir. Maksimum güvenliği sağlamak için E sınıfı cam ile tasarlanan cam yangın dolapları, ısıya dayanıklılığı sayesinde estetiği ve güvenliği bir arada barındırır. Yangına dayanıklı cam yangın dolaplarının yüksek derece teknik gelişimi, mevcut projelere mükemmel bir şekilde entegre olarak mimari bütünlüğe katkı sağlar.

Cam yangın dolaplarının şekli, boyutu, rengi, çerçevesi gibi unsurlar estetik belirleyiciler olup, yangın esnasında kolay kullanımı ile de yeni nesil binalarda sıklıkla tercih edilmektedir. Bina korumasında olası yangınlara karşı tasarlanan cam yangın dolapları, her türlü mimari projede, özellikle kamuya açık ve toplu kullanım işlevi olan binalarda önem taşımaktadır. Bu nedenle camlı yangın dolabı sistemlerinin doğru tercihi, iç mekanların uygun biçimde tahliyesinde ve güvenliğin sağlanmasında hayati önem taşır. Projeniz için estetik yangın müdahale sistemleri konusunda destek almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

TÜM BLOG YAZILARI
FETAŞ YANGIN EKİPMANLARI MAKİNA METAL SAN. TİC. VE A.Ş.
COPYRIGHT © 2021